MobiliteitsPlatform Colofon

MobiliteitsPlatform wordt met veel plezier voor u verzorgd door de volgende collega’s van Acquire Publishing.

Redactie

 

 

 

Marcel Slofstra – hoofdredacteur
mslofstra@acquirepublishing.nl

Wilma Vorselman -
redacteur
wvorselman@acquirepublishing.nl

Webredactie

-

Susan Tangenberg- webredactie
stangenberg@acquirepublishing.nl

 

Guus Puylaert – webredactie
gpuylaert@acquirepublishing.nl

Media-advies

 

Wilfred Westerhof
wwesterhof@acquirepublishing.nl
T 038–4606384

Uitgever

Acquire Publishing B.V.

Erna Jansen
erna@acquirepublishing.nl
T 06-29145029
Schrevenweg 3.16
8024 HB Zwolle

Klantenservice

Voor vragen kunt u contact opnemen met de klantenservice via klantenservice@acquirepublishing.nl of T 038 - 4608954

Abonneren

Wilt u een abonnement op MobiliteitsPlatform afsluiten?

Klik hier

Persoonlijk contact met uw doelgroep?

Via een evenement van MobiliteitsPlatform realiseert u een-op-een-contact met professionals in verkeer en vervoer.

Bekijk hier de agenda van MobiliteitsPlatform

Advertentiemogelijkheden

Ontdek onze advertentiemogelijkheden